KATEGORIE

GMINY

GMINY

Wydarzenia, Na sygnale | 19.02.19 18:39

Policja podsumowuje 2018 r.

Policja podsumowuje 2018 r.
7 lutego 2019 roku w Komendzie Powiatowej Policji Powiatu Łódzkiego Wschodniego w Koluszkach, podczas rocznej odprawy podsumowano wyniki i osiągnięcia policyjne w 2018 roku.
W odprawie wzięli udział Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi do spraw logistyki Włodzimierz Kalinowski oraz przedstawiciele władz samorządowych, służb i instytucji współpracujących z policją na rzecz poprawy bezpieczeństwa w powiecie łódzkim wschodnim.
Zastępca komendanta powiatowego mł. insp. Marek Wojtczak omówił rezultaty pracy poszczególnych pionów komendy oraz jednostek podległych, jak również stan bezpieczeństwa na terenie powiatu łódzkiego wschodniego. W 2018 roku na terenie powiatu doszło do 1115 przestępstw. Liczba wypadków drogowych - w porównaniu do 2017 r - spadła.
Kolejna prezentacja została przedstawiona przez komendanta insp. Krzysztofa Dąbrowskiego dotyczyła ilości podjętych interwencji, na terenie powiatu - w 2018 roku było ich 9 226. Omówione zostały ćwiczenia kryzysowe zorganizowane przez policję z udziałem ochotniczej straży pożarnej.
Na koniec odprawy poświęcono cztery nowe radiowozy, które zostały przekazane dla jednostki policji powiatu łódzkiego wschodniego.
Fot: policja